Falk&Ross Integracja

Usługi IT dla branży tekstylnej

Falk&Ross Integracja API

 

Falk&Ross to wiodący europejski dystrybutor odzieży oraz akcesoriów reklamowych. W swojej ofercie posiadają tysiące produktów, z najbardziej znanych marek promocyjnych na świecie.
Dzięki naszej integracji są Państwo w stanie zapewnić swoim klientom dostęp, do szerokiej gamy asortymentu, oferowanego przez Falk&Ross.
Rozbudowane API pobiera na bieżąco stany magazynowe, ceny, nowe produkty oraz wszystkie niezbędne informacje o produkcie, wraz ze zdjęciami. Dzięki temu posiadają Państwo stale aktualny asortyment.

Najważniejszą funkcjonalnością tego systemu jest możliwość składania zamówień przez stronę, zamówienie bezpośrednio zostaje złożone do sklepu falknross. 

 

integracja api falk ross

 

Zintegrowanie dowolnej strony z API Falk&Ross wykonujemy już od 1499 PLN

 

Na swoim koncie posiadamy już kilka integracji z API Falk&Ross:

dtg24.pl - katalog odzieży przeznaczonej do znakowania metodą DTG

Dtg24.pl głównie powstało z myślą o tym, aby zebrać szeroką bazę odzieży przeznaczonej do druku DTG, w jedno miejsce. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w znakowaniu odzieży tą metodą. Realizuje nadruki na koszulkach, bluzach, fartuchach, torbach oraz innych nietypowych tekstyliach, przystosowanych do druku DTG.

 


Zobacz online


dtg24 koszulki bluzy z nadrukiem DTG

 

ehaft.pl - znakowanie tekstyliów haftem komputerowym

Integracja z portalem ehaft.pl, polegała na przechwyceniu produktów, nadających się pod  technologię znakowania odzieży haftem. Ehaft istnieje na polskim rynku juz od kilku lat, realizując zamówienia dla dużych firm, jak i pojdynczych klientów. Ogromna baza Falk&Ross pozwalai im na zwiększenie potencjału swojej hafciarni.

 

Zobacz online


tekstylia z haftem komputerowym ehaft.pl

 

 

Kontakt

Wiadomość wysłana.
Skontaktujemy się z tobą w ciągu kilku najbliższych godzin.

biuro@yaxint.pl

+48 511 163 504

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zostaw wiadomość i skontaktujemy się z tobą.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Macma Audi Siwsscom Chroma Allbag Emenago