L-shop-Team Integracja

Usługi IT dla branży tekstylnej

Firma L-Shop-Team jest obecnie jednym z europejskich liderów oraz niekwestionowanym numerem jeden w Niemczech, branży tekstyliów promocyjnych. Na rynku istnieje od ponad 34 lat a w swojej ofercie posiada bazę ponad 5900 artykułów, która wciąż rośnie. Współpracuje z drukarniami, agencjami reklamowymi, harciarniami oraz innymi firmami z branży reklamowej czy sportowej.

Nasza integracja pozwala na dostęp do pełnej oferty L-Shop-Team, z poziomu Państwa strony. Sposób działania jest ciągły, tj. wszystkie dane, jak stan magazynu, ceny, promocje, są aktualizowane na bieżąco, bezpośrednio ze strony hurtowni.

 

Integracja l-shop-team

 

Integracja twojej strony z L-shop-Team już od 1690 PLN

 

Przykładowa integracja z API L-Shop-Team:

BEZMETEK.PL - ODZIEŻ BEZMETKOWA DLA CIEBIE

Portal bezmetek.pl powstał specjalnie z myślą o tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tworzeniu własnej marki i chcą projektować własną odzież bez korzystani z usług szwalni. Dzięki odzieży bez metkowej, jesteśmy w stanie wypuścić własną kolekcję bez większych nakładów finansowych, nawet od jednej sztuki! Integracja zasobów hurtowni l-shop została zoptymalizowana pod kontem filtracji odzieży bez metek. 
 


Zobacz online


Bezmetek integracja API Falk&Ross

 
 

Kontakt

Wiadomość wysłana.
Skontaktujemy się z tobą w ciągu kilku najbliższych godzin.

biuro@yaxint.pl

+48 511 163 504

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zostaw wiadomość i skontaktujemy się z tobą.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Macma Audi Siwsscom Chroma Allbag Emenago